Toode lisatud ostukorvi!

Laua- ja kaardimängud

Sorteeri:
Display:
 • €9.90
  Vanusele 5+. Originaalne matemaatiline mäng, mis sobib suurepäraselt ka reisile kaasa võtta. Hiirte mäng on lihtne ja kaasahaarav! Sobib mängimiseks isegi rannas, sest on veekindel ja pestav.
 • €7.95
  "Kas tead N-tähega algavat lindu? Aga spordiala, sõiduvahendit või kööginõu? Paku esimesena sõna, mis algab nõutud tähega ning vastab teemale. Lase oma tark mees taskust välja, sest iga pakkumine loeb!
 • €7.95
  Kas tead N-tähega algavat näitlejat? Aga ansamblit, sportlast või raamatut? Järg populaarsele kaardimängule, kus seekord meelelahutuslikumad teemad. NB! Saab kokku segada esimese versiooni kaartidega, et teha mäng veelgi põnevamaks! Mängu kestvus: >15 min Mängijate arv: 1-10 Soovituslik vanus: 7+
 • €7.95
  Need lõbusate piltidega kaardid tutvustavad sulle erinevaid ameteid. Võimalik mängida 4 erinevat tuntud ja populaarset mängu. Mängu kestvus: >15 min Mängijate arv: 2-6 Soovituslik vanus: 4+
 • €15.00
  See on ülipopulaarse koguperemängu versioon noorematele - ergemate värvide, kergemate osade ja tuliuue ketastäringuga! Mäng tundub üsna lihtne - aseta paika raam, keeruta ketastäringut ja aseta värvilisi kõveraid pulgakesi võimalikult heas tasakaalus alusele. Tekib põnev rippuv skulptuur. Võistle oma kaaslastega - kellel saavad traadid enne otsa, kuid samas ole tähelepanelik - üks vale liigutus ja kogu ehitis võib kokku variseda!
 • €14.00
  Superfarmer on mitmeid rahvusvahelisi auhindu võitnud tempokas ja kaasahaarav lauamäng, mille abil lapsed õpivad märkamatult peast liitma ja lahutama, korrutama ja jagama. Nagu heale majandusmängule kohane arendab see ka lapse planeerimisoskust ja õpetab riskidega arvestama.
 • €8.50
  Geomeetriline pusle, kus erinevad kujundid moodustavad pildi. Paiguta olemasolevaid tükke ümber, et luua erinevaid kujusid. Vanusele 8+. Mängijaid: 1-2
 • €9.90
  Fantaasiarikkad ja lõbusad jututäringud! 9 täringut, 54 sümbolit, tuhandeid erinevaid kombinatsioone ja põnevaid jutte! Jututäringud sobivad alates 6ndast eluaastast ning ergutavad mängijate fantaasiat, väljendusoskust. Täringud sobivad nii õppevahendiks, kui ka mõnusaks kaaslaseks reisil.
 • €28.00
  Mängus on kokku 1500 küsimust koos selgitustega, jaotatult kolme raskusastme vahel. Mängida saad kahel erineval mängulaual – nii, kuidas parasjagu tuju on. Lisaks mängulustile saad märkamatult uusi teadmisi toitude nimetustest, päritolust, valmistamisest, toitainelisest koostisest, toidu- ja toitumissoovitustest, Eesti ja teiste maade toitudest, toidunõudest, toidu ohutusest ja paljust muust toiduga seonduvast. Sisu: kahepoolne mängulaud, küsimusteraamat, 8 mängunuppu, täring.
 • €14.55
  Puuviljamäng tervele perele! Mängijad pööravad kordamööda mängukaarte ümber. Kui avatud kaartidel on korraga näha 5 ühesugust puuvilja, üritavad kõik mängijad vajutada kellanuppu.
 • €24.50
  3D lauamängus Qubix on lõbus klotside ladumine ühendatud aruka planeerimisega, vürtsitatuna eesmärkide täitmisest saadava rahulolu ja rõõmuga. Mängu võitmiseks tuleb kogude kõige suurem punktisumma. Punkte aga teenitakse iga kujundi eest, mis on moodustatud kas enda või vastase ehitusplatsile. Sinu relvad on nutikas plaan ja kindel käsi.
 • €17.40
  Selles kiires mängus aitavad sind vastaseid võita vaid kärme mõtlemine ja välkkiired refleksid. Sinagi võid ühineda miljonite entusiastlike Jungle SpeedTM mängijatega... kui vaid julged!
 • €29.90
  Lauamäng Dixit Odyssey aitab sul avastada kogu mitmete auhindadega pärjatud lauamängu Dixiti võlujõu: arva ära piltide saladused, väldi vastaste seatud lõkse ning lase oma kujutlusvõimel end minema kanda! Selles uues mängus saad sa mängida kuni 12 mängijaga, avastada uusi reeglivariante ning vallutada uusi võluvaid maailmasid!
 • €18.00
  Dixit Jinx on Dixiti-seeria uus mäng, kuid erinevalt algsest mängust ei ole piltidel stseene kujutavaid illustratsioone vaid kujundlikkuse ning abstraktsuse piirimail kõikuvaid joonistusi. Ning taas peavad mängijad leidma teiste seast ära jutuvestja valitud kaardi.
 • €18.00
  Dixit 5 on mängulaiend lauamängule Dixit, lisades sellele 84 uut fantastilise ning sürrealistliku kujundusega kaarti, mida saab kasutada baasmänguga, kuid oma mängunuppude kasutamisel on võimalik seda mängida ka eraldi.
 • €15.90
  Proovi seda mängu ja sa veendud, et matemaatika õppimine on lihtne.
 • €15.00
  Ehita torn, ära lase sellel laguneda. Sisu: 54 puidust osa. Vanusele 8+. Mängijate arv ei ole piiratud.
 • €18.00
  Dixit 4 on mängulaiend lauamängule Dixit, lisades sellele 84 uut fantastilise ning sürrealistliku kujundusega kaarti, mida saab kasutada baasmänguga, kuid oma mängunuppude kasutamisel on võimalik seda mängida ka eraldi.
 • €18.00
  Dixit 3 on mängulaiend lauamängule Dixit, lisades sellele 84 uut fantastilise ning sürrealistliku kujundusega kaarti, mida saab kasutada baasmänguga, kuid oma mängunuppude kasutamisel on võimalik seda mängida ka eraldi.
 • €18.00
  Dixit 2 on mängulaiend lauamängule Dixit, lisades sellele 84 uut fantastilise kujundusega kaarti, mida saab kasutada baasmänguga, kuid oma mängunuppude kasutamisel on võimalik seda mängida ka eraldi. Ava oma kujutlusvõimele uus tase koos selle Dixiti kaardilaiendiga.
 • €13.90
  Majavaim Balduin leidis lossikeldrist vana fotoaparaadi. Otsekohe hakkas ta pildistama kõike, mida ta kummitamise käigus armastab ära peita... kaasa arvatud iseennast. Kahjuks teeb nõiutud aparaat paljud pildid vale värviga. Kord on roheline pudel valge, teinekord sinine. Mängijate eesmärgiks on võimalikult kiirelt haarata pildil õige värviga kujutatud ese.
 • €19.90
  KES PESEB NÕUD? on lihtne, hoogne ja lustakas kuni neljale inimesele mõeldud lauamäng, mis annab kiirelt vastuse kes need nõud siis ikkagi ära peseb. Kogu pere haarav lauamäng on väga lihtsasti üles seatav, kiiresti mängitav ning pakub nalja ja naeru nii suurematele kui väiksematele osalistele. Mäng ei vaja palju aega, sest selle pikkus sõltub täpselt teie enda kiirusest ja nutikusest.
 • €7.95
  Vanusele 5+. Seikle koos part Pellega merel. Koolieelikule mõeldud tore kaardimäng.
 • €15.90 €26.50
  "Vortex" on taktikaline mäng, millel on mitu mõõdet. Mängulaud on erinevalt traditsioonilisetest lauamängudest väga liikuv ja geniaalselt geomeetriline. Vortexit on tore mängida koos pere ja sõpradega. Mängu eesmärk on jõuda esimesena mängulaua teise serva.
 • €17.60
  Karupojad korjavad maasikaid. Tahad neile appi minna? Mitu marja sina leiad? Loe need kokku ja avasta koos mõmmidega arvude põnevat maailma! Soovitatav vanus: 3+, mängijate arv: 2-4
 • €18.00
  "Dixit Memories" on mängulaiend lauamängule Dixit, lisades sellele 84 uut fantastilise kujundusega kaarti, mida saab kasutada baasmänguga, kuid oma mängunuppude kasutamisel on võimalik seda mängida ka eraldi. Ava oma kujutlusvõimele uus tase koos selle Dixiti kaardilaiendiga.
 • €18.00
  Kogupere mäng kindlate käte ja ohtlike haakide peale! Vanusele: 8+. Mängus on 24 sälgulist ja kummiotstega traati, mida riputada mängualusele. Tundub kerge? Aga proovi sa järgmine traat lisada! Iga kord kui üks neist juurde panna, tasakaal muutub, keerukus tõuseb ja see uskumatu õhus asuv kuju muudab end! Kas suudate lisada kõik 24 osa ilma, et skupltuur ümber kukuks? See kaval mäng on 1-4 mängijale, testib kindlat meelt ja veel kindlamat kätt! Hoiatus! Alla 3-aastastele keelatud, toode sisaldab pisidetaile.
 • €7.95
  Vanusele 4+. Seikle koos part Pellega raudteel. Tore kaardimäng koolieelikule.
 • €4.50
  Mängukaardid Eesti vaatamisväärsustega.
 • €35.00
  Katamino on pidevalt muutuv ja mõtlemist arendav klotsipusle. See kutsub mängijaid kaasa mõtlema ning arendab ühtlasi tähelepanuvõimet. Sobilik igas vanuses mängijatele. Väiksemad mängijad saavad klotse kasutada kolmemõõtmeliste geomeetriliste kujundite ehitamiseks.
 • €7.95
  Vanusele 6+. Kas leiad pildilt midagi, mis algab nõutud tähega? Populaarse eesti seltskonnam'ngu järg noorematele pereliikmetele. Mängu saab kokku segada ka teiste sarja mängudega. Samuti on mängul endal mitu varianti.
 • €9.90
  Mängijate arv: 3-10, mänguaeg: ca 30 min, soovitav vanus: 8+. Sa töötad pöialpoisina kaevanduses ja Sind innustab mitte ainult suur armastus töö vastu, vaid ka teadmine, et võid leida maapõuest salakambritesse peidetud kulda. Pöialpoiss-kaevuri elu ei ole meelakkumine — vahel juhtub, et keegi Sinu kolleegidest üritab takistada teisi mängijaid kulda leidmast. Ja see ei ole veel kõik — kui Sa vaid teaksid, kes kaasmängijatest on Sinuga ühes paadis, kes aga töötab teie vastu. Selle üle saab otsustada mängu käigus kaasmängijate tegevuse järgi...
 • €32.00
  Male ja kabe ühe komplektis. Soovituslik vanus: Male 14+ Kabe 8+
 • €4.50
  Veereta täringuid, alusta lausega "Elas kord..." ja jutusta üks lugu, mis seob kõigi üheksa täringu tulemused. Alusta juttu esimesest sümbolist, mis silma jääb. Vanusele 3+.
 • €4.50
  Veereta täringuid, alusta lausega "Elas kord..." ja jutusta üks lugu, mis seob kõigi üheksa täringu tulemused. Alusta juttu esimesest sümbolist, mis silma jääb. Vanusele 3+.
 • €4.50
  Veereta täringuid, alusta lausega "Elas kord..." ja jutusta üks lugu, mis seob kõigi üheksa täringu tulemused. Alusta juttu esimesest sümbolist, mis silma jääb. Vanusele 3+.
 • €9.90
  “Saboteur 2” on lõbusa seltskonnamängu “Saboteur” mängulaiend. Vanusele 8+.
 • €19.90
  Mängijad jätavad meelde laual olevate kaartide asukohti ning püüavad oma laevad kiiresti õigetele kaartidele liigutada. Kiirematele jätkub aardekirstus kulda, kuid tuleb olla ettevaatlik, sest vanal kaptenil on varuks palju trikke. Mängu võidab kõige rikkam piraat. Vanusele 6+.
 • €24.50
  Lauamängu "Super farmer" lõi silmapaistev Poola matemaatik Karol Borsuk Teise Maailmasõja ajal. Mängu ülesehitus on põnev. On üsna tõenäoline, et 12-küljelist täringut kasutati esmakordselt just selle lauamängu juures. "Super farmer" on suurepärane majandusmäng harjutamaks loendamist, arvutamist, prognoosimist, planeerimist ja riskidega arvestamist.
 • €8.00
  Kaardimäng Must Notsu on üks kolmest retrosarja kaardimängust. Karbis on 33 mängukaarti, eesti- ja venekeelne mänguõpetus.
 • €8.00
  Kaardimäng Ott on üks kolmest retrosarja kaardimängust. Karbis on 33 mängukaarti, eesti- ja venekeelne mänguõpetus.
 • €8.00
  Kaardimäng Narr on üks kolmest retrosarja kaardimängust. Karbis on 33 mängukaarti, eesti-ja venekeelne õpetus ning toredate inimeste lapsepõlvemeenutused kaardimängust Narr :)
 • €12.00
  "Nobedad sõnad" on kiire, lõbus ja kaasahaarav sõnamäng. Mäng koosneb kuuekümnest ringi kujulisest kaardist, mille ühel küljel on pilt teemaga ja teisel küljel 3 erivärvi tähte. Tuleb olla kiire ja hõigata esimesena pildile vastav ja sama värvi tähega algav sõna.
 • €19.90
  Tore magamaminekumäng kogu perele: Õhtul maailm muutub: seintele ilmuvad saladuslikud varjud ja voodisse ronivad kollid. Vanusele 3-8.
 • €15.90
  Võõp on krutskeid täis võlurihakatis, kes muutis maailma värvituks. Nupukad mängijad annavad lindudele, loomadele, taimedele ja asjadele nende õige värvi tagasi.
 • €15.90
  55 kaarti, 8 sümbolit, millest vaid üks on ükskõik millisel kaardil ühine. Leia see enne oma vastaseid! Juhendis 6 erinevat mängu, mõtle välja ka oma reeglitega mäng! Vanusele: 6-99. Mängijaid: 2-8
 • €18.00
  Dixit 7 on mängulaiend lauamängule Dixit, lisades sellele 84 uut fantastilise ning sürrealistliku kujundusega kaarti, mida saab kasutada baasmänguga, kuid oma mängunuppude kasutamisel on võimalik seda mängida ka eraldi. Vanusele 8+. Hoiatus! Alla 3-aastastele keelatud, toode sisaldab pisidetaile.
 • €24.90
  Tere tulemast Dracula lossi! Dracula perekond ja sõbrad on kogunenud hirmuäratava ja salapärase lossiomaniku iga-aastasele peole. Meeletu pidu kestab varajase hommikuni kuid enne päikesetõusu tuleb laiali pillutud külalised lossi kaitsvate müüride vahele tagasi saada. Kadunud külaliste leidmisel on abiks sektoriteks jaotatud lossiplaan. Kui hästi tunned sina seda hiiglaslikku vampiirilossi? Ole kõige ärksam ja leia esimesena teiste mängijate poolt kirjeldatud sektor. Vampiire saab otsida nii individuaalselt kui meeskonniti. Kiiret reageerimist nõudev mäng paneb kogu seltskonna elama! Keel: eesti, vene, läti, leedu, inglise
 • €18.50
  Mäng koosneb 50 meelelahutuslikust missioonist. Karbis on peidus tegevuspulgad, millelt leiab põnevaid ideid igavusega võitlemiseks. Joonistame, meisterdame, leiutame ning avastame uut ja huvitavat! Raputa karpi, tõmba endale ülesanne ja asu tegutsema. Igavust saab peletada üksi või mitmekesi, koos sõpradega ja isegi vanaemaga. Keel: eesti Soovitav iga: 3+ Mängijaid: 1+ Mõõdud: 8,5 x 8,5 x 16 cm
 • €11.50
  See rohkelt auhindu võitnud kaardimäng on nüüd eesti keeles! Mängu eesmärk on koguda kokku kõige rohkem kolmeseid sama kaardi komplekte. Kaasmängijatelt kaartide saamiseks tuleb hoolega uurida soovitud kaardil olevat näoilmet ja võimalikult täpselt see järgi teha. Teised mängijad võrdlevad enda kaarte tehtud näoilmega ja otsivad üles kõik soovitud kaardid. Kui ei ole küsitud kaarti – näidatakse keelt! MimiQ paneb tähelepanu, mälu ja näolihased maksimaalselt proovile! See on tõeliselt lõbus! Vanusele: 4+, mängijaid: 2-6
 • €22.50
  Balduin on väga ärevil! Täna läheb ta viimaks kohtama vannitoa vaimudaami Brunhildaga. Mida aga selga panna? Millist lõhnaõli kasutada? Ta näeb oma torukübaras väga peen välja, lõhnab meelalt ning on meeles pidanud isegi võtmed kaasa võtta. Kuid oh häda – kaks hilisöist paharetti, Öö-koll ja Nahk-hirm põhjustavad aga hetkega korraliku segaduse.
 • €17.90
  Selles mängus kutsun ma sind nuputamisülesandeid lahendama. Esmalt võta üks kaart. Sellel on näiteks papagoi. Kas sa tead, mis papagoile kõige rohkem maitseb? Kas jogurt või seemned? Kui sa tead, siis vastamiseks aseta oma sõrm õige pildi all olevasse auku. Pööra kaart ümber. Sõrme kohal klouni pilti nähes vastasid õigesti. Tubli! Nüüd võtab järgmine laps kaardi ja vastab küsimusele. Vanusele 4-7 aastat. Mängijaid 1-6
 • €9.90
  "Vaata! Mis on teisiti? Sule vaid hetkeks silmad ja asjad on teisiti! Ühel kaardil on midagi muutunud, kuid millisel täpselt? Märka esimesena erinevust ja võida mäng! Iga kaardi kummalgi küljel on peaaegu sama pilt. Vanusele 4+. Hoiatus! Alla 3-aastastele keelatud, toode sisaldab pisidetaile
 • €5.90
  "Junior UNO" on värviküllane laste kaardimäng. Mängijad püüavad vabaneda kaartidest, sobitades värve ja numbreid, kui jääb kätte viimane kaart, tuleb hüüda UNO! Mängijate arv: 2-4 Soovituslik vanus: 3+
 • €14.90
  Vali seitsme lõbusa teema hulgast, libista kaart mängualusele ja tee algust paaride leidmisega. Komplekt sisaldab mängualust, seitset kahepoolset kaarti ja punktitabelit kahele mängijale. Osasid pole võimalik ära kaotada. Suurepärane mäng reisile!
 • €6.90
  UNO on kiire, kerge ja lahe mäng igas vanuses mängijale. Mängijad püüavad vabaneda kaartidest, sobitades värve ja numbreid, kui jääb kätte viimane kaart, tuleb hüüda UNO! Vanusele 6+.
 • €26.90
  See on põnev lauamäng kogu perele. Vastavalt mängureeglitele palm-torule on torgatud värvilised pulgad,peale on raputatud ahvid. Mängijad viskavad kordamööda värviliste tahkudega täringut ja ettevaatlikult eemaldavad palmist täringu poolt valitud värviga pulgad , alustades toru ülemisest osast. Võitja on mängija, kes on kukutanud vähem ahve. Mäng arendab osavust, koordinatsiooni, annab hea tuju ja palju positiivseid emotsioone. Mängijate arv: 2-4 Komplekt: palmipuu, 30. ahvi , 30 kolmes erinevas värvis pulki, spetsiaalne maatriks.
 • €33.90
  Valmis Bounce-Off™ mänguks? Viimase peal võistlusmäng nii koolieas lastele kui ka kogu perele! Keera ülesandekaart ümber, et näha, missuguse mustri sa pead palle põrgatades looma ja võistlus läheb lahti! Kes saab esimesena mustri kokku, võidab kaardi ja mängu võitja on see, kel kolm kaarti käes! Vanusele 7+. Mängijaid: 2-4.
 • €32.00
  Scrabble sobib suurepäraselt ühiseks ajaviiteks tervele perele või mängimiseks koos sõpradega. Arendab keeletaju, taiplikkust ja loomingulisust. Scrabble põhimõte on täheklotsidest spetsiaalsel mängulaual sõnade koostamine. Mängu lõpuks näeb laud välja nagu lahendatud ristsõna. Seejuures annavad erinevad tähed erineva arvu punkte ning punktisumma sõltub ka sõnade asetusest mängulaual. Mängu lõppedes arvutatakse punktid kokku ja selgitatakse võitja.