Toode lisatud ostukorvi!

Laua- ja kaardimängud

Sorteeri:
Display:
 • €9.90
  Vanusele 5+. Originaalne matemaatiline mäng, mis sobib suurepäraselt ka reisile kaasa võtta. Hiirte mäng on lihtne ja kaasahaarav! Sobib mängimiseks isegi rannas, sest on veekindel ja pestav.
 • €7.95
  Need lõbusate piltidega kaardid tutvustavad sulle erinevaid ameteid. Võimalik mängida 4 erinevat tuntud ja populaarset mängu. Mängu kestvus: >15 min Mängijate arv: 2-6 Soovituslik vanus: 4+
 • €22.00
  Erinevate meelte arendamiseks mõeldud saraja esimene mäng Vikerkaar räägib värvidest ja nägemismeelest. Mitu erinevat mänguvõimalust: 1. Pusletüüpi mänguvariant õpetab värve eristama ja neid nimetama. 2. Mängu kergem versioon arendab mälu. 3. Mängu raskem versioon on suurepärane tähelepanuvõime tõstja. Mäng on eesti ja vene keeles.
 • €15.00
  See on ülipopulaarse koguperemängu versioon noorematele - ergemate värvide, kergemate osade ja tuliuue ketastäringuga! Mäng tundub üsna lihtne - aseta paika raam, keeruta ketastäringut ja aseta värvilisi kõveraid pulgakesi võimalikult heas tasakaalus alusele. Tekib põnev rippuv skulptuur. Võistle oma kaaslastega - kellel saavad traadid enne otsa, kuid samas ole tähelepanelik - üks vale liigutus ja kogu ehitis võib kokku variseda!
 • €17.40
  Selles kiires mängus aitavad sind vastaseid võita vaid kärme mõtlemine ja välkkiired refleksid. Sinagi võid ühineda miljonite entusiastlike Jungle SpeedTM mängijatega... kui vaid julged!
 • €29.90
  Lauamäng Dixit Odyssey aitab sul avastada kogu mitmete auhindadega pärjatud lauamängu Dixiti võlujõu: arva ära piltide saladused, väldi vastaste seatud lõkse ning lase oma kujutlusvõimel end minema kanda! Selles uues mängus saad sa mängida kuni 12 mängijaga, avastada uusi reeglivariante ning vallutada uusi võluvaid maailmasid!
 • €18.00
  Dixit Jinx on Dixiti-seeria uus mäng, kuid erinevalt algsest mängust ei ole piltidel stseene kujutavaid illustratsioone vaid kujundlikkuse ning abstraktsuse piirimail kõikuvaid joonistusi. Ning taas peavad mängijad leidma teiste seast ära jutuvestja valitud kaardi.
 • €18.00
  Dixit 5 on mängulaiend lauamängule Dixit, lisades sellele 84 uut fantastilise ning sürrealistliku kujundusega kaarti, mida saab kasutada baasmänguga, kuid oma mängunuppude kasutamisel on võimalik seda mängida ka eraldi.
 • €14.90
  "Tähelepanelik päkapikk" on tore ja kaasahaarav tähelepanelikkuse mäng.
 • €17.90
  "Dobble Autod" koosneb 30 erinevast sümbolist Autod multifilmist. Igal kaardil on kujutatud 6 sümbolit, kuid vaid üks neist langeb kokku kõigi teiste kaartidega. Sinu ülesandeks on see üles leida!
 • €15.90
  Proovi seda mängu ja sa veendud, et matemaatika õppimine on lihtne.
 • €18.00
  Dixit 4 on mängulaiend lauamängule Dixit, lisades sellele 84 uut fantastilise ning sürrealistliku kujundusega kaarti, mida saab kasutada baasmänguga, kuid oma mängunuppude kasutamisel on võimalik seda mängida ka eraldi.
 • €18.00
  Dixit 3 on mängulaiend lauamängule Dixit, lisades sellele 84 uut fantastilise ning sürrealistliku kujundusega kaarti, mida saab kasutada baasmänguga, kuid oma mängunuppude kasutamisel on võimalik seda mängida ka eraldi.
 • €18.00
  Dixit 2 on mängulaiend lauamängule Dixit, lisades sellele 84 uut fantastilise kujundusega kaarti, mida saab kasutada baasmänguga, kuid oma mängunuppude kasutamisel on võimalik seda mängida ka eraldi. Ava oma kujutlusvõimele uus tase koos selle Dixiti kaardilaiendiga.
 • €13.90
  Majavaim Balduin leidis lossikeldrist vana fotoaparaadi. Otsekohe hakkas ta pildistama kõike, mida ta kummitamise käigus armastab ära peita... kaasa arvatud iseennast. Kahjuks teeb nõiutud aparaat paljud pildid vale värviga. Kord on roheline pudel valge, teinekord sinine. Mängijate eesmärgiks on võimalikult kiirelt haarata pildil õige värviga kujutatud ese.
 • €19.50
  Vanusele 8+. Tempokas sõnamäng! Pööra ümber liivakell, täida tähealus kaartidega, mõtle kiiresti välja sobiv sõna ja ütle see! Liivakella pööratakse uuesti enne iga uue sõna lausumist ja sa ei tea kunagi, kui kaua sul läheb aega tegutsemiseks enne, kui see tühjaks jookseb! Sõnasõda hoiab sind põnevil lõbusas tähtede ja sõnade maailmas!
 • €7.95
  Vanusele 5+. Seikle koos part Pellega merel. Koolieelikule mõeldud tore kaardimäng.
 • €26.50
  "Vortex" on taktikaline mäng, millel on mitu mõõdet. Mängulaud on erinevalt traditsioonilisetest lauamängudest väga liikuv ja geniaalselt geomeetriline. Vortexit on tore mängida koos pere ja sõpradega. Mängu eesmärk on jõuda esimesena mängulaua teise serva.
 • €22.90
  Kui palju tead Sina Eestist? Uus Eesti Mälumäng on meeleolukas ja hariv lauamäng, mille kaudu ammutad teadmisi oma kaunist kodumaast! Tähista Eesti 100-aastast iseseisvust (EV100), kutsudes mängulaua ümber sõpru ja pereliikmeid erinevatest sugupõlvedest.
 • €24.00
  Lõbusate pildikaartide ja põnevate lõhnatopsidega mäng sobib alates 4. eluaastast, 1-4 mängijat. Kuidas lõhnab muru või puusöetükk? Mis võib küll olla selle hapukasmagusa lõhna allikaks? Ainulaadne lauamäng „Nina vastu nina“ viib lapsed lõhnade huvitavasse maailma. Sel on eri raskustasemega versioonid, mis tähendab, et mäng kasvab koos lapsega.
 • €17.60
  Karupojad korjavad maasikaid. Tahad neile appi minna? Mitu marja sina leiad? Loe need kokku ja avasta koos mõmmidega arvude põnevat maailma! Soovitatav vanus: 3+, mängijate arv: 2-4
 • €18.00
  "Dixit Memories" on mängulaiend lauamängule Dixit, lisades sellele 84 uut fantastilise kujundusega kaarti, mida saab kasutada baasmänguga, kuid oma mängunuppude kasutamisel on võimalik seda mängida ka eraldi. Ava oma kujutlusvõimele uus tase koos selle Dixiti kaardilaiendiga.
 • €18.00
  Kogupere mäng kindlate käte ja ohtlike haakide peale! Vanusele: 8+. Mängus on 24 sälgulist ja kummiotstega traati, mida riputada mängualusele. Tundub kerge? Aga proovi sa järgmine traat lisada! Iga kord kui üks neist juurde panna, tasakaal muutub, keerukus tõuseb ja see uskumatu õhus asuv kuju muudab end! Kas suudate lisada kõik 24 osa ilma, et skupltuur ümber kukuks? See kaval mäng on 1-4 mängijale, testib kindlat meelt ja veel kindlamat kätt! Hoiatus! Alla 3-aastastele keelatud, toode sisaldab pisidetaile.
 • €24.90
  Klassikaline mäng, mille eesmärgiks on kuninga vangistamine. Mängukarbis on 32 puidust malenuppu, (16 valget ja 16 musta), puidust malelaud ja reeglid. Mängijaid: 2. Vanusele 7+.
 • €7.95
  Vanusele 4+. Seikle koos part Pellega raudteel. Tore kaardimäng koolieelikule.
 • €4.50
  Mängukaardid Eesti vaatamisväärsustega.
 • €7.95
  Vanusele 6+. Kas leiad pildilt midagi, mis algab nõutud tähega? Populaarse eesti seltskonnam'ngu järg noorematele pereliikmetele. Mängu saab kokku segada ka teiste sarja mängudega. Samuti on mängul endal mitu varianti.
 • €29.90
  Ootusärevus võtab hinge kinni! Pildid avatakse. Neil kõigil on midagi ühist - mõistatuslik vihje. Nüüd tuleb ettevaatlik olla, kuna vaid üks viiest pildist on võtmeks. Selle leidmiseks pead sa kasutama oma loovust ja vaistu, vältides samas teiste mängijate lõkse. Dixit on lõbus ning reibas mäng pere ja sõpradega aja veetmiseks. Vanus: 8+ Mängijaid: 3-6
 • €8.00
  Kaardimäng Ott on üks kolmest retrosarja kaardimängust. Karbis on 33 mängukaarti, eesti- ja venekeelne mänguõpetus.
 • €12.00
  "Nobedad sõnad" on kiire, lõbus ja kaasahaarav sõnamäng. Mäng koosneb kuuekümnest ringi kujulisest kaardist, mille ühel küljel on pilt teemaga ja teisel küljel 3 erivärvi tähte. Tuleb olla kiire ja hõigata esimesena pildile vastav ja sama värvi tähega algav sõna.
 • €15.90
  55 kaarti, 8 sümbolit, millest vaid üks on ükskõik millisel kaardil ühine. Leia see enne oma vastaseid! Juhendis 6 erinevat mängu, mõtle välja ka oma reeglitega mäng! Vanusele: 6-99. Mängijaid: 2-8
 • €18.00
  Dixit 7 on mängulaiend lauamängule Dixit, lisades sellele 84 uut fantastilise ning sürrealistliku kujundusega kaarti, mida saab kasutada baasmänguga, kuid oma mängunuppude kasutamisel on võimalik seda mängida ka eraldi. Vanusele 8+. Hoiatus! Alla 3-aastastele keelatud, toode sisaldab pisidetaile.
 • €24.50
  iKNOW on hasartne ja teravmeelne lauamäng, mis ühendab teadmised ja taktika. Võid võita, teades vastuseid küsimustele, aga ka ennustades sõprade tarkust vastata õigesti. Parima tulemuse saavutad, kui panustad mõlemasse võimaluse. iKNOW uudne mänguidee pakub rohkem kui tavaline mälumäng. Vasta õigesti, panusta sõprade teadmistesse, võida mäng!
 • €18.50
  Mäng koosneb 50 meelelahutuslikust missioonist. Karbis on peidus tegevuspulgad, millelt leiab põnevaid ideid igavusega võitlemiseks. Joonistame, meisterdame, leiutame ning avastame uut ja huvitavat! Raputa karpi, tõmba endale ülesanne ja asu tegutsema. Igavust saab peletada üksi või mitmekesi, koos sõpradega ja isegi vanaemaga. Keel: eesti Soovitav iga: 3+ Mängijaid: 1+ Mõõdud: 8,5 x 8,5 x 16 cm
 • €11.50
  See rohkelt auhindu võitnud kaardimäng on nüüd eesti keeles! Mängu eesmärk on koguda kokku kõige rohkem kolmeseid sama kaardi komplekte. Kaasmängijatelt kaartide saamiseks tuleb hoolega uurida soovitud kaardil olevat näoilmet ja võimalikult täpselt see järgi teha. Teised mängijad võrdlevad enda kaarte tehtud näoilmega ja otsivad üles kõik soovitud kaardid. Kui ei ole küsitud kaarti – näidatakse keelt! MimiQ paneb tähelepanu, mälu ja näolihased maksimaalselt proovile! See on tõeliselt lõbus! Vanusele: 4+, mängijaid: 2-6
 • €17.90
  Selles mängus kutsun ma sind nuputamisülesandeid lahendama. Esmalt võta üks kaart. Sellel on näiteks papagoi. Kas sa tead, mis papagoile kõige rohkem maitseb? Kas jogurt või seemned? Kui sa tead, siis vastamiseks aseta oma sõrm õige pildi all olevasse auku. Pööra kaart ümber. Sõrme kohal klouni pilti nähes vastasid õigesti. Tubli! Nüüd võtab järgmine laps kaardi ja vastab küsimusele. Vanusele 4-7 aastat. Mängijaid 1-6
 • €17.50
  Vanusele 4+.
 • €12.00
  Vanusele 4+. Lõbus ja lihtne mäng lastele, kes tahavad õppida arvutamist. Lahenda ülesanne ja pane õige vastusega plaadike õigetele kohtadele pusleraamis. Kui lahendasid kõik ülesanded õigesti, leiad teiselt poolt Mummi pildi! Mäng sisaldab 8 puzzleraami 72 eri tasemega ülesandega- alusta numbrite õppimist 1 kuni 12-ni ja liigu sealt edasi tehes liitmis- ja lahutamistehteid. See on parim viis siduda õppimine mänguga! Karp sisaldab: 8 pusleraami 9 äravõetava plaadikesega, 4 kahepoolset mängualust ja reegleid.
 • €9.90
  "Vaata! Mis on teisiti? Sule vaid hetkeks silmad ja asjad on teisiti! Ühel kaardil on midagi muutunud, kuid millisel täpselt? Märka esimesena erinevust ja võida mäng! Iga kaardi kummalgi küljel on peaaegu sama pilt. Vanusele 4+. Hoiatus! Alla 3-aastastele keelatud, toode sisaldab pisidetaile
 • €12.50
  Vanusele 7+. Torn asetatakse lauale otse karbist. Mängija võtab tornist ettevaatlikult ühe klotsi, nii et torn ümber ei kukuks. Nüüd paneb ta selle torni ülemisse osasse. Kõik mängijad teevad seda kordamööda. Mängija, kes viimasena asetab klotsi torni tippu ilma et see ümber kukuks, on võitja. Mängukarbis on 48 puidust klotsi. Mängijaid: 2+.
 • €5.90
  "Junior UNO" on värviküllane laste kaardimäng. Mängijad püüavad vabaneda kaartidest, sobitades värve ja numbreid, kui jääb kätte viimane kaart, tuleb hüüda UNO! Mängijate arv: 2-4 Soovituslik vanus: 3+
 • €4.90
  Õpi tundma maailma pealinnu!
 • €14.90
  Vali seitsme lõbusa teema hulgast, libista kaart mängualusele ja tee algust paaride leidmisega. Komplekt sisaldab mängualust, seitset kahepoolset kaarti ja punktitabelit kahele mängijale. Osasid pole võimalik ära kaotada. Suurepärane mäng reisile!
 • €6.90
  UNO on kiire, kerge ja lahe mäng igas vanuses mängijale. Mängijad püüavad vabaneda kaartidest, sobitades värve ja numbreid, kui jääb kätte viimane kaart, tuleb hüüda UNO! Vanusele 6+.
 • €32.00
  Scrabble sobib suurepäraselt ühiseks ajaviiteks tervele perele või mängimiseks koos sõpradega. Arendab keeletaju, taiplikkust ja loomingulisust. Scrabble põhimõte on täheklotsidest spetsiaalsel mängulaual sõnade koostamine. Mängu lõpuks näeb laud välja nagu lahendatud ristsõna. Seejuures annavad erinevad tähed erineva arvu punkte ning punktisumma sõltub ka sõnade asetusest mängulaual. Mängu lõppedes arvutatakse punktid kokku ja selgitatakse võitja.
 • €23.50
  Vanusele 7+. Kogupere põnev strateegiamäng! Need klotsid ei ole tavalised! Keera ja pööra neid ning püüa enne teisi mängijaid neist lahti saada! Ürita oma klotsidest lahti saada, ühildades nendel olevad servavärvid juba laual olevate klotside omadega! Kui asetad esimesena viimase klotsi, saad lisapunkte igast värvist, mis ühildusid teiste klotsidega. See ainulaadne lauamäng pakub põnevaid väljakutseid igal tasemel mängijaile!
 • €12.00
  Vanusele 4+. Lõbus ja lihtne mäng, mis arendab lapse arusaamist kellaaegadest, kombineerides neid erinevate päevasündmustega.