Toode lisatud ostukorvi!

Mustkunst ja võlumine

Sorteeri:
Display:
 • €29.20
  Vanusele: 8+ Läbi aegade on maagia ja võlumine inimesi paelunud! Käesolev komplekt õpetab sulle 52 põnevat mustkunsti trikki, millega oma sõpru ja lähedasi hämmastada.
 • €29.50
  Pakendist leiad: - õppe-DVD koos trikkide esitusega - Dzinn pudelis - maagiline rahaprinter - võlukast - kaardid teevad joogi välja - võlukepp - pöidlaotsa trikid - pallitrikke - märgitud kaardid - erinevaid kaarditrikke - eestikeelne kasutusjuhend (80lk) - lisaks veel palju muud
 • €24.90
  Hõljumise maagia võlukepiga. Vanusele 8+. Pane oma maagilise võlukepiga nagu võluväel asjad õhus hõljuma.
 • €28.00
  Abrakatabra! See suurepärane puidust komplekt sisaldab kümmet kergesti õpitavat trikki, millega noor mustkunstnik perele ja sõpradele esinedes iga korraga vilunumaks saab! Sobib vanusele: 8+
 • €35.00
  Tõelise mustkunstihuvilise unistus ehk WOW Selectioni 200 trikiga mustkunstikomplekt. Usu või mitte aga selles karbis on trikke, mida teevad ka päris mustkunstnikud. Karbis on trikivahendid, juhendid ja DVD videoõpetus. Komplektis on juhendid, kuidas koduste vahenditega teha paeluvaid teadustrikke. Komplektis on 104 leheküljega eestikeelne trikkide õpik, mille trikid on teemade kaupa liigendatud ja õpikut on mugav ning lithne trikkide õppimisel kasutada. Selle komplektiga saab igast pisikesest mustkunstihuvilisest tõeline mustkunstnik!
 • €9.90
  Maagiline võlukepp. Vanusele 6+. Üllata oma sõpru maagiliste võlukepi trikkidega! Pane näiteks võlukepp hõljuma, ära kaduma või kellaaega ennustama. Kokku on 10 trikki.
 • €34.90
  VÕLUKÜBAR- Vanusele 6+. Sisene maagia ja nõiduse maailma! Võlukübar õpetab sulle 35 põnevat trikki, millega oma lähedasi ja sõpru üllatada! Trikid on väga erinevad, maagiline kübar sisaldab mitmeid vahendeid, mida trikkide esitamiseks vaja läheb.
 • €16.90
  Vanusele 4+. Lihtsatest keerulisteni professionaalsed mustkunsti trikid lastele! 1. Võlukepp tõmbub kokku ja venib pikemaks 2. Kaardid muudavad oma suurust 3. Nöör lõigatakse pooleks ja muudetakse tagasi üheks 4. Kaart moondub risti kuningast ärtu emandaks 5. Kaartide ümber kujundamine ja tagasi muutmine 6. Siidisall muudab oma värvi.