Toode lisatud ostukorvi!

SmartGames loogika- ja mõttemängud

Sorteeri:
Display:
 • €15.90
  Kata oma munad hoolega! See on omapärane libistatav pusle, mis paneb sind tõsiselt proovile. Kanad on taluõuel jalutama läinud ja proovivad leida taas oma mune. Sinu ülesanne on katta kõik väljakutses olevad munad kanadega, kuid iga korraga läheb see raskemaks. Komplektis on 48 väljakutset ja mõeldud vanusele 6-99. Kuna mängul ei ole lahtiseid osi, on see ideaalne kaasa reisile! ARENDAB: planeerimisoskust, probleemide lahendamist, paindlikku mõtlemist, visuaalset ettekujutust, keskendumist
 • €28.00
  Vanusele: 3+ Elas kord...Kas sa saad aidata kolmel väiksel põrsakesel ehitada maja ja neid vajadusel kaitsta?
 • €26.50
  Lugematu arv väljakutseid ja lahendusi.. aga kas suudad selle ära lahendada? Alusta vaid uut väljakutset ilma kindla suunata! Lihtsalt pane neli magnetnuppu kokku ja alusta mängimist. Kas suudad paigutada 12 pusletükki alusele, mille just ise lõid? Quadrillion on kõrgeima taseme ja ilusate suurte nuppudega pasjanss kõigile vanustele. Mäng on saanud auhinna „Parents Choice Gold Award“. Komplektis on alustamiseks 60 väljakutset, mäng on vanusele 7-99. ARENDAB: keskendumist, probleemide lahendamist, ruumilist mõtlemist, loogilist mõtlemist, visauaalset ettekujutust.
 • €24.90
  SmartGames - Templite ühendus. Vanusele 7+. Ehita teid ja sildu nii, et pääseksid templisse! Kas sina suudada lahendada selle antiikse müsteeriumi ja asetada õiged teed ja sillad nii, et jõuaksid ilusasse templisse? Sisaldab 80 erinevate ülesannet. ARENDAB: planeerimisoskust, ruumilist mõtlemist, probleemide lahendamist, keskendumist, paindlikku mõtlemist.
 • €11.90
  Loogikamäng. Vanusele 6+.Pane oma loogika tööle ja testi kui nutikas võid selles mängus olla! Mäng sisaldab mängulauda ja 100 erinevat ülesannet. Ideaalne reisile kaasa võtmiseks.
 • €24.90
  SmartGames Road-Block. Vanusele 7-99. Ohtlik punane sportauto on keset linna ja ta on vaja kätte saada!
 • €11.90
  IQ Blox - IQ-Blox seinad ei blokeeri, vaid just aitavad sul lahendusteni jõuda. Kasuta seinu kui juhtnööre ja täida mänguväli värviliste pusletükkidega.
 • €26.90
  Vanusele 3+. Kogu kokku kõik 12 muna ja pane need munarestile. Vali hoolega, väike talunik! Jälgi tähelepanelikult oma kaasmängijaid ja vaata millistele pesadele nad kanu tõstavad.
 • €26.50
  Vanusele 6+. Viis pingviini on libedal jääl, kas sa suudad liigutada jäätükke nii, et need kõik sobituksid mängulauale? Kas suudad teha ka kindlaks, et iga pingviin oleks õigel kohal? See vahva loogikamäng arendab mõtlemist ja ruumitaju. Mäng sisaldab 60 ülesannet. ARENDAB: ruumilist mõtlemist, paindlikku mõtlemist, probleemide lahendamist, keskendumist, loogilist mõtlemist.
 • €28.00
  Vanusele 4-7. Elas kord... Leia tee vanaema juurde. Kas sa saaksid aidata Punamütsikesel leida õige tee vanaema juurde? Aseta Punamütsike, maja ja puud mängulauale ja kasuta pusletükke, et teha tee vanaema majja.
 • €15.90
  Vanusele 6+. Pargi autod õigetele kohtadele. Testi oma parkimisoskust 60 erineva ülesande kaardiga. Mängijad peavad leidma autole õige koha kasutades selleks vihjeid ja suunanäitajaid. Valesti parkimine pole lubatud!
 • €15.90
  Vanusele 7+. Kas sasaad aidata jänkudel nii hüpata, et nad oleksid rebaste eest kaitstud? Kasuta teisi jänkusid, seeni ning isegi liikuvaid rebaseid nii, et jänesed oleksid aukudes kaitstud. Sisaldab 60 erineva raskustasemega ülesannet.
 • €24.90
  SmartGames - Avasta Põhjapoolus. Vanusele 6+. Hoia kalad vees ja jääkarud jääl! Mängi seda vahvat mängu kahte moodi: Eskimo kanuuga vee peal ja Eskimo jää peal. Sisaldab 80 erinevat ülesannet. ARENDAB: ruumilist mõtlemist, probleemide lahendamist, keskendumist, visuaalset ettekujutust, loogilist mõtlemist.
 • €15.90
  Vanusele 6+. Aja oma tiivad laiali...ja lase oma mõtetel lennata. Kas sa suudad panna kokku imeilusaid liblikaid erinevatest tükkidest? Sisaldab 48 erineva ja põneva raskustasemega ülesannet! ARENDAB: visuaalset ettekujutust, planeerimisoskust, probleemide lahendamist, keskendumist, ruumilist mõtlemist.
 • €24.90
  Mäng koosneb ülesandevihikust 80 ülesandega, mängulauast ja neljast erikujuga pusletükist. Pusletükid tuleb mängulauale paigutada nii, et nähtavale jäävad ülesandes näidatud loomad.
 • €12.00
  Vanusele 7. Avasta putukate salateed! Aseta 4 puletükki nii, et lahendatav ülesanne jääks paistma. ARENDAB: planeerimisoskust, probleemide lahendamist, keskendumist.
 • €15.90
  Vanusele 6+. Kas sa oled kunagi mõelnud, et mida teevad tondid kummitavas majas? Mängi Kummitusepüüdjaid ja kasuta oma mõistust, et seda teada saada. Valgusta kõiki kummitusi asetades kõik taskulambi pusletükid õigesti. 60 erinevat ülesannet, õudselt lõbusat nuputamist noorele ja vanemale mängijale!
 • €26.50
  Vanusele 4-9. Romantiline väljakutse! Paiguta tornid ja trepiastmed nii, et printsess ja prints leiaksid tee üheteise juurde. Prints ja printsess tohivad kasutada vaid treppe või seina peal, nad ei tohi hüpata ega ronida mööda seina. Lõbus ja arendav lauamäng. Sisaldab 48 ülesannet.
 • €11.90
  IQ Steps - mängu ülesanne on paigutada kõik pusletükid ükshaaval alusele. See tundub tõesti lihtne, eriti kui sul on vaid 8 osa!?
 • €15.90
  Vanusele 7-99. Seinad liiguvad pidevalt selles ainulaadses puslemängus! Paiguta seinad ja trepid õigesti, et tekiks rada läbi templi... arvestades, et seinad pidevalt liiguvad! Ainult üks tõeline seikleja suudab ennast sellest templist päästa. Sisalda 48 põnevat ülesannet, 3D pusletükke. ARENDAB: paindlikku mõtlemist, probleemide lahendamist, keskendumist, ruumilist taju, planeerimisoskust
 • €12.00
  Vanusele 5+. Lahenda müsteerium ja leia tee metsast välja, ühendades õiged pusletükid. Sisaldab 48 põnevat ülesannet. ARENDAB: ruumilist mõtlemist, probleemide lahendamist, planeerimisoskust.
 • €12.00
  Vanusele 5+. Aseta 4 pusletükki mängulaual nii, et ülesandes näidatud olendid on nähtavad ka mängulaual. ARENDAB: planeerimisoskust, keskendumist, probleemide lahendamist.
 • €28.00
  Vanusele 4-7a. Elas kord...Pane oma loogiline mõtlemine proovile läbi selle populaarse muinasjutu! Kas sa suudad välja nuputada kuhu panna seitsme pöialpoisi ja nõia vahel olev Lumivalgeke? Sa saad mängida mõlemal pool 3D maja. Alusta maja tagaküljest, kasuta oma loogikat ja aseta lumivalgeke, 7 pöialpoissi ja nõid õigesti. Maja uksed ja aknad on liikuvad! Sisaldab 48 põnevat ülesannet! ARENDAB: ruumilist mõtlemist, keeleoskust, probleemide lahendamist, paindlikku- ja loogilist mõtlemist.