Toode lisatud ostukorvi!

SmartGames loogika- ja mõttemängud

Sorteeri:
Display:
 • €11.90
  Vanusele 8+. Keskendu mängulaual olevale keskpunktile, et lahendada 120 erineva raskustasemega ülesannet.
 • €15.90
  Algamas on väljakutset pakkuv piraatide seiklus! Selles uljas puslemängus tuleb sul ookeanil seilates peita ja vabastada piraate, laevu ja sala-aardeid. Kas oskad paigutada neli pusletükki nii, et vaid vajalikud mänguosad on katmata ja väljakutse on sellega lahendatud? Kindlasti on sul aardejahil vaja kasutada ja treenida oma loogilist mõtlemist. Igal väljakutsel on sadu erinevaid kombinatsioone, kuid vaid üks võimalik lahendus! Vanusele:5-99
 • €24.90
  SmartGames - Templite ühendus. Vanusele 7+. Ehita teid ja sildu nii, et pääseksid templisse! Kas sina suudada lahendada selle antiikse müsteeriumi ja asetada õiged teed ja sillad nii, et jõuaksid ilusasse templisse? Sisaldab 80 erinevate ülesannet. ARENDAB: planeerimisoskust, ruumilist mõtlemist, probleemide lahendamist, keskendumist, paindlikku mõtlemist.
 • €26.50
  Lugematu arv väljakutseid ja lahendusi.. aga kas suudad selle ära lahendada? Alusta vaid uut väljakutset ilma kindla suunata! Lihtsalt pane neli magnetnuppu kokku ja alusta mängimist. Kas suudad paigutada 12 pusletükki alusele, mille just ise lõid? Quadrillion on kõrgeima taseme ja ilusate suurte nuppudega pasjanss kõigile vanustele. Mäng on saanud auhinna „Parents Choice Gold Award“. Komplektis on alustamiseks 60 väljakutset, mäng on vanusele 7-99. ARENDAB: keskendumist, probleemide lahendamist, ruumilist mõtlemist, loogilist mõtlemist, visauaalset ettekujutust.
 • €15.90
  Vanusele 6+. Kas sa oled kunagi mõelnud, et mida teevad tondid kummitavas majas? Mängi Kummitusepüüdjaid ja kasuta oma mõistust, et seda teada saada. Valgusta kõiki kummitusi asetades kõik taskulambi pusletükid õigesti. 60 erinevat ülesannet, õudselt lõbusat nuputamist noorele ja vanemale mängijale!
 • €24.90
  SmartGames - Dinosaurus - Müstiline saar. Vanusele 6+. Aseta saared nii, et rohelised dinosaurused pääseksid! Müstiline saar on põnev kujundisorteerimise mäng, kus sinu ülesandeks on eraldada taimesööjad dinosaurused lihasööjatest. Sisaldab 80 erinevate ülesannet. ARENDAB: visuaalset ettekujutust, ruumilist mõtlemist, planeerimisoskust, probleemude lahendamist, keskendumist.
 • €24.90
  Mäng koosneb ülesandevihikust 80 ülesandega, mängulauast ja neljast erikujuga pusletükist. Pusletükid tuleb mängulauale paigutada nii, et nähtavale jäävad ülesandes näidatud loomad.
 • €12.00
  Vanusele 7. Avasta putukate salateed! Aseta 4 puletükki nii, et lahendatav ülesanne jääks paistma. ARENDAB: planeerimisoskust, probleemide lahendamist, keskendumist.
 • €26.50
  Vanusele 4-9. Romantiline väljakutse! Paiguta tornid ja trepiastmed nii, et printsess ja prints leiaksid tee üheteise juurde. Prints ja printsess tohivad kasutada vaid treppe või seina peal, nad ei tohi hüpata ega ronida mööda seina. Lõbus ja arendav lauamäng. Sisaldab 48 ülesannet.
 • €11.90
  IQ Steps - mängu ülesanne on paigutada kõik pusletükid ükshaaval alusele. See tundub tõesti lihtne, eriti kui sul on vaid 8 osa!?
 • €15.90
  Vanusele 7-99. Seinad liiguvad pidevalt selles ainulaadses puslemängus! Paiguta seinad ja trepid õigesti, et tekiks rada läbi templi... arvestades, et seinad pidevalt liiguvad! Ainult üks tõeline seikleja suudab ennast sellest templist päästa. Sisalda 48 põnevat ülesannet, 3D pusletükke. ARENDAB: paindlikku mõtlemist, probleemide lahendamist, keskendumist, ruumilist taju, planeerimisoskust
 • €12.00
  Vanusele 5+. Lahenda müsteerium ja leia tee metsast välja, ühendades õiged pusletükid. Sisaldab 48 põnevat ülesannet. ARENDAB: ruumilist mõtlemist, probleemide lahendamist, planeerimisoskust.
 • €24.90
  SmartGames - Avasta Põhjapoolus. Vanusele 6+. Hoia kalad vees ja jääkarud jääl! Mängi seda vahvat mängu kahte moodi: Eskimo kanuuga vee peal ja Eskimo jää peal. Sisaldab 80 erinevat ülesannet. ARENDAB: ruumilist mõtlemist, probleemide lahendamist, keskendumist, visuaalset ettekujutust, loogilist mõtlemist.
 • €12.00
  Vanusele 5+. Aseta 4 pusletükki mängulaual nii, et ülesandes näidatud olendid on nähtavad ka mängulaual. ARENDAB: planeerimisoskust, keskendumist, probleemide lahendamist.
 • €28.00
  Vanusele 4-7a. Elas kord...Pane oma loogiline mõtlemine proovile läbi selle populaarse muinasjutu! Kas sa suudad välja nuputada kuhu panna seitsme pöialpoisi ja nõia vahel olev Lumivalgeke? Sa saad mängida mõlemal pool 3D maja. Alusta maja tagaküljest, kasuta oma loogikat ja aseta lumivalgeke, 7 pöialpoissi ja nõid õigesti. Maja uksed ja aknad on liikuvad! Sisaldab 48 põnevat ülesannet! ARENDAB: ruumilist mõtlemist, keeleoskust, probleemide lahendamist, paindlikku- ja loogilist mõtlemist.