Toode lisatud ostukorvi!

Teadus ja katsed

Sorteeri:
Display:
 • €15.50
  Paberi valmistamine - Kuidas ise paberit valmistada ja kauneid kaarte meisterdada? Kuidas teha värvilist paberit, vesimärgiga paberit, vermitud paberit või mustriga paberit? Mis ajal juba paberit valmistati? Kuidas paberivabrikus paberit tehakse?
 • €5.30
  Pane puu kokku ning aseta kaasas olevale alusele. Vala kogu võluvedelik alusele. Puu peaks hakkama "õitsema" 2-3 tunniga, valmis saab 5-6 tunniga. Kui õitsema peaks hakkama vaid üks külg, siis kontrolli, kas vedelik puu all on jaotunud ühtlaselt. Kristallid, mis kujunevad, on väga õrnad, kuid need peaksid siiski püsima mitu kuud.
 • €6.90
  Kasvata omale lihasööjataim Kärbsepüünis.
 • €15.00
  Güroskoop. Güroskoopilised jõud on hämmastanud inimesi juba aastasadu. Nüüd saad neid ise proovida. Güroskoobiga saab sooritada trikke, mis tunduvad gravitatsioonijõudu murdvat. Güroskoop keerleb oma alusel, tantsiskleb nööri peal, jääb perfektselt tasakaalu klaasi serval jne. Sisu: güroskoop, nöör, juhend.
 • €19.90
  Vanusele 8+.Komplekt sisaldab: 2 palli, 5 bowlingu kurikat, plaat, tallur, trofee, 4 posti, rull, hokikepp, kinnas ja jalanõu, 2 tugisammast, 2 suuska, raskus, korvpalli võrk, seljakott, seljakoti tugi, võimla põrandad, prügikast (tuleb kahes tükis), juhend.
 • €29.50
  Pakendist leiad: - õppe-DVD koos trikkide esitusega - Dzinn pudelis - maagiline rahaprinter - võlukast - kaardid teevad joogi välja - võlukepp - pöidlaotsa trikid - pallitrikke - märgitud kaardid - erinevaid kaarditrikke - eestikeelne kasutusjuhend (80lk) - lisaks veel palju muud
 • €23.50
  12-kordse suurendusega, stabiilse metallist okulaaritoruga (fokuseerimiseks sisse-välja lükates) ja mugava pehme silmakaitsmega. Avasta oma maailma pikksilmaga! Sobib vanusele 8+
 • €10.00
  Võluaed. Pane aed kokku ning aseta kaasas olevale alusele. Vala kogu võluvedelik alusele. Aed peaks hakkama "õitsema" 2-3 tunniga, valmis saab 5-6 tunniga. Kui õitsema peaks hakkama vaid üks külg, siis kontrolli, kas vedelik alusel on jaotunud ühtlaselt. Kristallid, mis kujunevad, on väga õrnad, kuid need peaksid siiski püsima mitu kuud. Soovitatav: 10+
 • €15.50
  Vanusele 8+.Tutvu füüsika alustega ehitades mudeleid kasutades kõiki neid lihtsaid põhimasinaid - hoovad, plokid, kaldtasapinnad, kruvid, kiilud, rattad ja teljed. Paigalda ja kasuta vedrukaalu, et mõõta, kuidas masinad muudavad suunda ja jõudude suurust, muutes töö niiviisi lihtsamaks. Sisu näidatud joonisel pakendi tagaküljel. PS! JUHEND ON INGLISEKEELNE!
 • €35.00
  Tõelise mustkunstihuvilise unistus ehk WOW Selectioni 200 trikiga mustkunstikomplekt. Usu või mitte aga selles karbis on trikke, mida teevad ka päris mustkunstnikud. Karbis on trikivahendid, juhendid ja DVD videoõpetus. Komplektis on juhendid, kuidas koduste vahenditega teha paeluvaid teadustrikke. Komplektis on 104 leheküljega eestikeelne trikkide õpik, mille trikid on teemade kaupa liigendatud ja õpikut on mugav ning lithne trikkide õppimisel kasutada. Selle komplektiga saab igast pisikesest mustkunstihuvilisest tõeline mustkunstnik!
 • €32.90
  Vanusele 8+.Komplekt sisaldab: kilp, sir Rube, vanker, 3 lossi sillda, 5 spiraal rampi, 2 torni, draakon, 2 abistavat kätt, kett, printsess Hannah, kahur, 2 posti, trepp, 3 kahurikuuli, põlev pall, juhend.
 • €39.00
  Vanusele 8+.Ehita ise oma mudeleid, mis töötavad õhu- ja veerõhu abil ning saad teada palju füüsikaseadustest! See ainulaadne komplekt võimaldab sul ehitada kaht erinevat õhu- ja veejõul toimivat süsteemi: veel sõitvaid autosid ja õhu- ja veejõul töötavaid mootoreid. Neist esimene on lõbus tegevus õues ja teist saad kasutada nii sees kui väljas. Võistle oma sõpradega, et näha, kelle ehitatud masinad sõidavad kõige kaugemale! PS! JUHEND ON INGLISEKEELNE!
 • €45.00
  Vanusele 10+. Keemia on väga tähtis teadus, kuna kõik universumis koosneb keemilistest ainetest. Käesolev keemialabor sisaldab 100 põnevat keemilist katset, et saaksid tutvuda keemia maagilisusega ja mõistaksid paremini maailma enda ümber. Teeme katseid lahustuvate ja mittelahustuvate ainetega, saad teada, mis on paberkromatograafia, õpid kristalle kasvatama, õpid tundma happeid ja aluseid ja nende lahuseid ning uurid, kuidas need reageerivad metallidega, oksiididega ja karbonaatidega, samuti avastad läbi katsete joodi, suhkru ja gaaside keemiat. HOIATUS! Komplekt sisaldab kemikaale, mis on klassifitseeritud kui tervisele ohtlikud. Järgi ohutusreegleid! Hoida alla 10-aastastele kättesaamatus kohas.
 • €19.90
  Vanusele 8+.Komplekt sisaldab: konn, leib, abistava käsi kärbsele, abistaja käsi, kleepuv keel, seller, mõõtelusikas, 2 ümberläinud piima loiku, painutatud lusikas, kork kruvikinnitusega, juustuviil, pall , punane nätsupall, post.
 • €19.90
  Vanusele 8+.Komplekt sisaldab: alus, abiseade, padi, pall, hoidik, post korgiga, pesa, kana, reket, tugikaar, varuratas, auto, õhupall, muna, juhend.
 • €24.90
  Vanusele 8+.Komplekt sisaldab: alus, lipuvarras, ahv, madu, klambrid, 4 posti, kiigepõhi, 2 abistavat kätt, kaldtee, vagun, kiige ramp, kahur, reketipost, põlev rõngas, akrobaat Rube, pähklid, pall, tsirkuse pall, köis, 2 tugisammast, juhend.
 • €24.90
  Vanusele 8+.Komplekt sisaldab: puur, puurihoidik, post, puuri uks/raskus, renn, abistaja käsi, lind, märk, kastekann, kastekannu kaas, lillepott, lill, päästepaat, kapp, piljardipall, pall, tennisepall, uss, kaldtee, juhend.